Przejdź do treści

Medycyna na obcasach

Camp na obcasach

Camp na obcasach to autorski projekt Kariny Barszczewskiej znanej w sieci jako @medycyna_na_obcasach.

Projekt powstał z myślą o Kobietach – o ich wolności, emocjach i próbie ucieczki przed schematami.

Camp, na którym odkryjesz na nowo swoją kobiecość, nabierzesz siły i motywacji do działania.

W jednym miejscu zadbasz o swoje zdrowie, urodę, kondycję fizyczną i psychiczną, a także będziesz miała okazję nawiązać nowe znajomości.

Podczas campu zatroszczymy się o takie sfery jak:

SFERA I: SEKSUALNOŚĆ, KOBIECOŚĆ, INTYMNOŚĆ: warsztaty seksuologiczno-ginekologiczne

SFERA II NABIERAM PEWNOŚCI SIEBIE POPRZEZ RUCH I POZNANIE MOJEGO CIAŁA: warsztaty taneczne, warsztaty fizjoterapeutyczne

SFERA III: DBAM O MÓJ ROZWÓJ I PSYCHE. DBAM O SWOJE BEZPIECZEŃSTWO PRAWNE: warsztaty z mentorem, warsztaty z radcą prawnym

SFERA IV: ZADBAMY O TWÓJ RELAKS, ODPOCZYNEK I KOMFORT: camp organizowany jest w przepięknym, klimatycznym miejscu

SFERA V ZADBAMY O TWOJE CIAŁO I ZDROWIE: nielimitowany dostęp do strefy wellness i spa

Zapraszam Cię bardzo serdecznie na piękną przygodę dzięki której odkryjesz siebie na nowo

Z miłością Kari

PAR L’AMOUR oznacza „z miłości do…” a więc Miłość mamy w DNA. Otwieramy serca i głowy. Rozbudzamy Waszą kobiecość. Promujemy miłość bez granic, bez ocen i bez tabu. Na gadżetach erotycznych znamy się prawdopodobnie najlepiej i od blisko 5-ciu lat z sukcesami pomagamy poprawić jakość życia erotycznego wielu z Was. PAR L’AMOUR to przestrzeń dla Waszej przyjemności, a fachowe doradztwo erotyczne to coś, co wyróżnia nas na rynku. Z ogromną przyjemnością obejmujemy patronat nad niezwykle ważnym wydarzeniem, wspierającym rozwój kobiet. PAR L’AMOUR jest kobietą, nie mogłoby nas tu zabraknąć.

Poznaj WARSZTATY

W kwietniu w Talaria Resort & SPA miałyśmy okazję przeżyć niesamowitą przygodę, która na długo pozostanie w pamięci.

Warsztaty objęły różne istotne sfery życia, takie jak: seksualność, kobiecość i intymność, psychologia i mentoring, fizjoterapia, aktywność fizyczna i bezpieczeństwo prawne.

Poznaj WARSZTATY

W kwietniu w Talaria Resort & SPA miałyśmy okazję przeżyć niesamowitą przygodę, która na długo pozostanie w pamięci.

Warsztaty objęły różne istotne sfery życia, takie jak: seksualność, kobiecość i intymność, psychologia i mentoring, fizjoterapia, aktywność fizyczna i bezpieczeństwo prawne.

7.png
Ginekologiczno - seksuologiczne

Warsztat poprowadzony w formie gry i zabawy. Autorski projekt podczas, którego poznaliśmy swoje ciało i możliwości jakie może nam zaoferować.

Prowadzące:
• dr n. med. Karina Barszczewska - ginekolożka
• Agata Stola - seksuolożka, terapeutka par

1.png
Ginekologiczne

Podczas warsztatów ginekologicznych dr Barszczewska zdradziła lifehacki w ginekologii, dzięki którym zmienisz swoją jakość życia.

Prowadząca:
dr n. med. Karina Barszczewska - ginekolożka

6.png
Seksuologiczne

Warsztat Intymności - miały na celu zbliżyć nas do swojej seksualności. Stworzyć mapę seksualnych potrzeb, pragnień i fantazji a później z prowadzącą napisać plan realizacji potrzeb i pragnień. Uczyłyśmy się technik, które sprawią, że seks będzie atrakcyjniejszy i bardziej satysfakcjonujący. To warsztat zarówno dla singielek jak i dla kobiet w długoletnich związkach, ponieważ seksualność będziemy odkrywać w jej wszystkich obliczach.

Prowadząca:
Agata Stola - seksuolożka, terapeutka par

1.png
Warsztat z gościem specjalnym

Nasz gość specjalny, znana aktorka telewizyjna i teatralna poprowadzi jedyne w swoim rodzaju warsztaty specjalnie dla uczestniczek campu. Pasjonatka totalnej biologii i nieustannej pracy nad psyche i soma. Jest w ciągłym procesie, jak mawia: duchowego celu nie da się osiągnąć. Jeżeli zaczniesz tę drogę, to ona toczy się ca cały czas.

Prowadząca:
Emilia Komarnicka-Klynstra - aktorka

2.png
Rozwojowe

Inwestujesz w swój rozwój? Potrzebujesz inspiracji, pomysłów i wsparcia doświadczonej osoby? Chcesz konkretnych wskazówek i sprawdzonych narzędzi ?To ten warsztat jest stworzony dla Ciebie. Podczas warsztatów dowiesz się o wartościach, które budują potencjał Kobiety -przekonania, utarte schematy, żal, strach, odwaga życiowa oraz ambicja.

Prowadząca:
Kamila Stolarczyk - mentorka, wizjonerka

5-1.png
Fizjoterapeutyczne

Dzięki praktycznym warsztatom dowiesz się gdzie znajdują się Twoje mięśnie dna miednicy, poczujesz je i nauczysz się jak je aktywować. Fizjoterapeutka zdradzi Tobie kilka sekretów o mięśniach dna miednicy, opowie o ich treningu, profilaktyce oraz o tym jak możesz wykorzystać je w codziennych czynnościach, aby Twój organizm lepiej funkcjonował.

Prowadząca:
Anna Pyszniak - fizjoterapeutka uroginekologiczna

3.png
Taneczne

Taniec w skuteczny sposób redukuje poziom stresu i pozytywnie wpływa na nasze samopoczucie. Taniec wpływa na świadomość własnego ciała i zwiększa naszą pewność siebie. Warsztaty:
salsa, tango argentyńskie


Prowadząca:
Lenka Kliment – tancerka zawodowa

4.png
Prawne

Podczas campu będą udzielane INDYWIDUALNE konsultacje prawne.

Prowadząca:
Marta Rolirad – radca prawny

Lokalizacja campu

Camp

Pokoje dla uczestniczek campu znajdują się w Pawilonie Żywiołów - budynku inspirowanym zmiennością aury i otoczenia. Wyposażenie pokoi jest zaczerpnięte z siły Ziemi, Powietrza i Wody.

Dojazd

Talaria Resort & SPA znajduje się w Trojanowie (około godziny jazdy samochodem z Warszawy trasą S17).

Noclegi

Sercem Talarii jest XIX-wieczny pałac z częścią hotelową, gastronomiczną i strefą SPA. Do kompleksu należy także Pawilon Parkowy i Pawilon Żywiołów.

W weekendy Talaria funkcjonuje w formule FOR LADIES ONLY, co zapewni Tobie i pozostałym uczestniczkom maksymalny komfort i relaks.
Strefa SPA obejmuje trzy obszary:
1. Strefę Wellness składającą się z basenu, jacuzzi , strefy relaksu z widokiem na ogród i fontannę, hammamu (z łaźnią parową, strefą peelingu solnego, strefą oczyszczania i wypoczywania), zespołu saun (strefa dla zmysłów z sauną kamienną, chłodzącą drogą zmysłów, sauną infrared, misami kąpieli Kneippa), domku ziołowego (aromatyczna strefa wypoczynku, wspaniała inhalacja, a także relaks dla kręgosłupa i zdrowia z sienną parówką 40 stopni).

2. Strefę SPA z dwunastoma gabinetami dla urody, kondycji ciała i twarzy. Pośród nich: Soft Pack (okłady na ciało w wannie,w której unosisz się na wodzie), Quarz (łóżko domasaży na ciepłym piasku), strefa hammam.

3. Strefę aktywności: sala cardio, zewnętrzna bania, stół bilardowy

Kompleks pałacowo-parkowy zajmuje powierzchnię 25 hektarów, gdzie do Twojej dyspozycji są m.in.:
– Wieża Marzeń, z której rozciąga się piękny widok na całą okolicę
– Pałacowe restauracje – Sophie, Susanne i First Lady z kominkiem
– Bar Catherine
– Biblioteka Carpe diem
– Przylegająca do pałacu Oranżeria
– 3 stawy
– Rybaczówka – miejsce biesiadne z piecem chlebowym oraz miejscem na ognisko
– Letnia altana, która znajduje się nad stawem
– 5 km trasy przeznaczonej do biegania czy Nordic Walking.

Adres

Pałac w Trojanowie
Trojanów 158
08-455 Trojanów

Kontakt do hotelu

PARTNERZY

© Karina Barszczewska